*Sigorta İş İlanları

Sigorta Elemanı Arayanlar

Sigorta Elemanı iş ilanı mı arıyorsunuz. İstanbul ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca Sigorta Elemanı iş ilanları. Üyeliksiz, formsuz hemen başvuru. Beklemeyin! Zaman kaybetmeyin. Şimdi ara, aradığın işe hemen başla.

Sigorta Satış Uzmanı – Antalya

Antalya'da çalışacak, B sınıfı ehliyetli, tercihen kadın, Hayat veya Sağlık sigortası satış alanında tecrübeli "Sigorta Satış Uzmanı" aranmaktadır. Antalya Sigorta Satış Uzmanı İş İlanı Sigorta sektöründe Antalya"da çalışacak sigorta satış uzmanı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş […]

Sigorta Teknik Personel – Kayseri

Kayseri Kocasinan'da bulunan firmamıza; 3 yıl deneyimli, Segem belgesi olan, "Teknik personel" alınacaktır. Kayseri Teknik Personel İş İlanı Sigorta sektöründe Kayseri Kocasinan'da çalışacak teknik personel arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde teknik personel arayan sigorta […]

Sigorta Teknik Personeli – Pendik

  Sigorta Acenteliğimize tecrübeli bayan Teknik Personel aranıyor. Pendik Sigorta sektöründe, İstanbul Pendik'de çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde sigorta teknik personeli iş ilanları, sigorta personeli arayanlar, sigorta teknik elemanı pendik […]

Sigorta Personeli İş İlanları – Esenyurt

Sigorta firmamızda görevlendirilmek üzere; bay bayan Sigorta Personeli aranmaktadır. Esenyurt Esenyurt ve çevresinden Sigorta Personeli arayan firma ve kişilere ait popüler iş sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş […]

SİGORTA ELEMANI

İSTANBUL Acenteye tecrübeli sigorta elemanı aranmaktadır. Nişantaşı, Şişli SİGORTA ELEMANI Sigorta elemanı iş ilanları. Acil Nişantaşı, "sigorta elemanı iş ilanı, acil sigortacı iş ilanları, sigorta personeli arayan, sigorta elemanı ilanları" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.

SİGORTA ELEMANI

İSTANBUL l ÜMRANİYE l SİGORTA ELEMANI ARAYAN Hasar dosya bilgisi olan eleman alınacaktır. SİGORTA ELEMANI Sigorta Elemanı, iş ilanları. Acil "sigorta elemanı aranıyor, sigorta elemanı iş ilanları, sigorta elemanı arayan, sigorta elemanı iş ilanı, sigorta elemanı arayanlar, sigorta elemanı aranıyor, sigorta elemanı iş ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.

TECRÜBELİ SİGORTA ELEMANI

İSTANBUL l ŞİŞLİ l TECRÜBELİ SİGORTA ELEMANI ARAYAN Sigorta acentesine tecrübeli eleman aranmaktadır. TECRÜBELİ SİGORTA ELEMANI Sigorta Elemanı, iş ilanları. Acil "sigorta elemanı aranıyor, sigorta elemanı iş ilanları, sigorta elemanı arayan, sigorta elemanı iş ilanı, sigorta elemanı arayanlar, sigorta elemanı aranıyor, sigorta elemanı iş ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime […]

Sigorta Elemanı

Yeni Sigorta elemanı iş ilanları ŞİRKET araçlarının hasar onarımlarını, kasko, trafik poliçelerinin yenilenmesinde fiyat araştırması, hasar yansıtma faturalarının kestirilmesi ve hasar ödemelerinin takibini yapacak eleman alınacaktır. Yayın Tarihi: 3.12 SİGORTA Acentamızda çalışacak tecrübeli bayan teknik elemanı. Çekmeköy, Ümraniye civarında oturan tercihimizdir. Yayın Tarihi: 3.12 ŞİŞLİ Perpa'daki Acenteliğimize bilgisayar bilen ofis elemanı. Yayın Tarihi: 3.12 SİGORTA […]

SİGORTA ELEMANI ARAYAN

Şirket araçlarımızın hasar sürecini yönetecek, tercihen sigorta acentesi veya servis hasar biriminde çalışmış bay bayan personel alınacaktır. SİGORTA ELEMANI Sigorta Elemanı, iş ilanları. Acil "sigorta elemanı aranıyor, sigorta elemanı iş ilanları, sigorta elemanı arayan, sigorta elemanı iş ilanı, sigorta elemanı, sigorta elemanı iş ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.

Sigorta Elemanı İş İlan Tanımı

Sigorta, hayat, sağlık, otomobil, mülk ve kaza sigortası dahil olmak üzere çeşitli kapsam türlerini içeren geniş bir kategoridir. Sektör, doğru niteliklere ve becerilere sahip olanlar için birçok iş fırsatı sunmaktadır.

Bir sigorta kariyeriyle ilgileniyorsanız, ilgi alanlarınıza ve becerilerinize en uygun işi belirlemek için bu alandaki farklı pozisyonları araştırın. İş listeleme siteleri ve sigorta şirketi web siteleri, sigorta endüstrisindeki çeşitli pozisyonlar için sorumluluklar ve gereksinimler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilecek ayrıntılı iş tanımları yayınlar. En yaygın pozisyonlar arasında aktüer, eksper ve sigortacı bulunur.

Sigorta İş ve Eğitim Gereksinimleri

Sigorta endüstrisinin çoğu, lisans derecesine sahip, matematik ve istatistik geçmişi olan çalışanlara ihtiyaç duyar.

Sigortacılıktaki en zorlu işler, adayların veri tabanı yönetimini ve SQL kodlama dilini anlamasını bile gerektirebilir. Çoğu iş gibi, her biri özel eğitim, mesleki sertifika veya lisans gerektirir.

Müşteri hizmetleri temsilcileri ve satış acenteleri gibi diğer işlerin yalnızca lise diplomasına sahip olması yeterlidir. Ancak, bir üniversite diploması almak bir iş adayını daha çekici hale getirebilir.

Hasar eksperleri, zarar görmüş ve talepte bulunan müşterilerle çalışır. Sigorta denetçileri, analistler, uzmanlar, değerleme uzmanları veya müfettişler olarak da bilinen hasar ayarlayıcıları, bir sigorta şirketinin bir hasar veya kayıp için ne kadar ödemesi gerektiğine karar vermelidir.

Genellikle müşterilere seyahat ederler ve bir poliçe sahibinin zarar gördüğünü iddia ettiği bir mülkü incelerler. Çalışmaları, bir talebin ne kadar değerli olabileceğini belirlemek için araştırma ve uzman görüşleri talep etmeyi gerektirebilir.

Bazı talep eksperleri, kamu eksperleri olarak çalışır. Davacılar, sigorta şirketinin eksperine güvenmemeyi tercih ettikleri için bir kamu ekspertizi işe alabilirler. Bir sigorta şirketi ayarlayıcısının amacı, şirketleri için para biriktirmek iken, bir kamu ayarlayıcısının amacı, davacıya ödenen mümkün olan en yüksek tutarı almaktır.

 • Hak Talepleri Düzenleyicisi
 • Hasar Analisti
 • Hasar Denetçisi
 • Hasar Yöneticisi
 • Talep Temsilcisi
 • Hasar Uzmanı
 • Hasar Memuru

Hasar Memuru: Sigorta poliçeleri ile ilgili tüm evrak işlerini sigorta hasar memurları yürütür. Yeni politikaları işleyebilir, mevcut politikaları değiştirebilir ve talep yerleşimleriyle ilgili evrak işlerini halledebilirler. Politika işleme memurları olarak da bilinirler.

 • İdari Asistan
 • Muhasebeci

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Müşteri hizmetleri temsilcileri, müşterilere politikalarıyla ilgili çeşitli soru ve endişeleri konusunda yardımcı olur. Ayrıca, sigortalı malları hasar gördükten sonra müşterilerinden bilgi alabilir ve onlarla telefon, çevrimiçi veya şahsen iletişim kurabilirler.

 • Müşteri Hizmetleri Sorumlusu
 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
 • Müşteri Hizmetleri Müdürü

Kayıp Kontrol Uzmanı: Önleme, bir kayıp kontrol uzmanının alanıdır. Kayıp veya hasar riskini azaltmak için stratejiler sağlamak için işletmeleri denetlerler. Risk danışmanları olarak da bilinen kayıp kontrol uzmanları, daha sonra sigorta acentesine bildirilen olası tehlikeleri not etmek için çeşitli işyerlerine seyahat eder.

Satış Temsilcisi: Bir sigorta satış acentesi, belirli sigorta türlerini satmak için müşterilerle iletişim kurar. Politikaları açıklar, müşterilere seçim sürecinde rehberlik eder ve her müşterinin sigorta kayıtlarını tutarlar.

Çoğu sigorta satış acentesi, sigorta acenteleri ve aracı kurumlar için çalışır, ancak bazıları belirli sigorta şirketleriyle çalışır. İş tipik olarak bir ofiste gerçekleşir, ancak acenteler bazen müşterilere seyahat eder.

Artan sayıda sigorta satış acentesi, müşterilerine emeklilik ve e-ticaret dahil olmak üzere kapsamlı finansal planlama hizmetleri sunmaktadır.Ek olarak, bu aracılar yatırım fonları, değişken yıllık ödemeler ve diğer menkul kıymetleri satma lisansı alabilirler.

 • Satış Acentesi Müdürü
 • Satış acentası
 • Kayıp Kontrol Danışmanı/Uzmanı
 • Risk Danışmanı
 • Danışman

sigorta elemanı iş ilanları

Sigortacı: Bir sigortacı, teminat arayan birine bu sigortanın sağlanıp sağlanmayacağına karar verir. Sigortacı adayı risk açısından değerlendirir ve başvuru sahibinin asgari kriterleri karşılayıp karşılamadığını belirler.

Bir sigortacı, belirlenen riske bağlı olarak çeşitli sigorta poliçeleri için fiyatların belirlenmesine de yardımcı olabilir. Çoğu sigortacı, sigorta komisyoncuları için çalışır ve diğerleri belirli sigorta şirketleri için çalışabilir. Sigortacılar, otomobil sigortası veya hayat sigortası gibi bir kapsama alanında uzmanlaşma eğilimindedir.

Analitik, detay odaklı ve güçlü kişilerarası ve iletişim becerileriniz varsa, sigorta sektöründe bir pozisyon için çok uygun olabilirsiniz.