Güzellik Danışmanı Forum AVM – Watsons – Trabzon

Watsons Hakkında Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır 12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000'den fazla çalışana sahip A.S. Watson Group ayrıca 50'den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan CK Hutchison Holdings Limited'in de bir üyesidir. Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200'den fazla mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli …
Devamını Göster about Güzellik Danışmanı Forum AVM – Watsons – Trabzon
  • 0

TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR – Sultangazi

Sultangazi Haseki ve Eğitim Araştırma Hastanesi karşısında SULTAN ECZANESİ'nde çalışacak tecrübeli , referanslı ve Medikal bilgisi olan eleman aranıyor. En az 5 yıl eczane tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve hedef odaklı, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü, işini seven CV LERİNİZİ MAİL OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
Devamını Göster about TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR – Sultangazi
  • 0

Eczane Kanalı Tecrübesi Olan Satış Sorumlusu – Marmara Ada Itriyat Adapazarı

rmara Ada Itriyat Deposu olarak; Sakarya ve çevre illerde bulunan eczanelere kozmetik ve medikal ürünlerinin satış ve tanıtım hizmetini vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde Sakarya ilinde çalışacak, eczane kanalı tecrübesi olarak "Satış Sorumlusu" personel aramaktayız. * En az 5 yıl iş tecrübesi olan Prezentabl Diksiyonu düzgün Seyahat engeli olmayan Özverili
Devamını Göster about Eczane Kanalı Tecrübesi Olan Satış Sorumlusu – Marmara Ada Itriyat Adapazarı
  • 0

Ümraniye Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Ümraniye'de bulunan tıp merkezimize tam zamanlı Kulak Burun Boğaz Uzmanı aranıyor.

Ümraniye'de kulak burun boğaz uzmanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde kulak burun boğaz uzmanı iş ilanları için iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

Devamını Göster about Ümraniye Kulak Burun Boğaz Uzmanı
  • 0

Pazarlama / Satış Elemanı – Bingoo Ltd. Şti – Konak

İZMİR, GIDA ÇARŞISINDA TIBBİ ÜRÜNLER ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA; iksiyonu düzgün Disiplinli İkili ilişkileri güçlü İkna kabiliyeti olan Tercihen eczane ve medikal müşteri portföyü olan Seyahat engeli olmayan Gerek randevu ile gerekse çat kapı görüşmeler yapabilecek pazarlama elemanı aranıyor. İlgilenenlerin Online başvuru yapmaları önemle rica olunur. Detaylar için uygun görülen adaylara dönüş yapılacaktır.
Devamını Göster about Pazarlama / Satış Elemanı – Bingoo Ltd. Şti – Konak
  • 0

Avrupa Yakası Fizik Tedavi Doktoru

İstanbul'da tıp merkezimize Fizik Tedavi Doktoru aranıyor. 

Avrupa Yakası'nda Fizik Tedavi Doktoru arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları Fizik Tedavi Uzmanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

İlana başvurular için iletişim bilgisi aşağıdadır.

Devamını Göster about Avrupa Yakası Fizik Tedavi Doktoru
  • 0

İstanbul Fizik Tedavi Doktoru İş İlanı

İstanbul'da bulunan Tıp Merkezimizde görevlendirilmek üzere Fizik Tedavi Doktoru alınacaktır.

İstanbul'da Fizik Tedavi Doktoru arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları Fizik Tedavi Doktoru iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

İlana başvurular için iletişim bilgisi aşağıdadır.

Devamını Göster about İstanbul Fizik Tedavi Doktoru İş İlanı
  • 0