İstanbul ve Bursa Garson Komi Bulaşıkçı İş İlanı

 

Doğuş Grubu’nun gücü ile 2012 yılından beri gerçekleştirdiği ortaklıklar ve yarattığı yeni konseptleriyle yeme-içme sektöründe lider konumda olan d.ream, (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) bugün itibari ile 58 marka, 180’in üzerinde restoran ve 8.500 çalışanı ile 12 ülkede misafirlerini ağırlamaktadır.

d.ream bünyesinde Servis pozisyonlarında çalışmak üzere,

Misafir taleplerini güleryüz ile karşılayıp mükemmel servis sunacak;

Garson, Komi ve Bulaşıkçı alınacaktır.

Yetkinlikler: Misafir odaklı hizmet verebilen, yiyecek ve içecek sektöründe çalışmayı meslek edinmiş, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, yoğun iş temposunda çalışabilecek, insan ilişkileri kuvvetli, öğrenmeye ve gelişime açık.


İstanbul ve Bursa’da çalışacak garson, komi, bulaşıkçı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanları sisteminde garson komi bulaşıkçı iş ilanları için iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında ara.

#garsonarayanlar #restaurantelemanıişilanı #garson #komi #bulaşıkçı mı arıyorsunuz? İstanbul, Bursa ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

İstanbul garson, İstanbul komi, İstanbul bulaşıkçı, Bursa garson, Bursa komi, Bursa bulaşıkçı

TELEFON:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlanmıştır.

YAYIN TARİHİ:

05.11.2021

BİTİŞ TARİHİ:

06.12.2021 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Garson İş İlanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.