ev işlerine yardımcı eleman arayan, ev işlerine yardımcı eleman arayanlar, ev işlerine yardımcı eleman ilanları, ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları, güncel ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları, ev işlerine yardımcı eleman aranıyor, ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları sayfası

Ev işlerine Yardımcı Eleman

Ev işlerine Yardımcı Eleman, iş ilanları

Ev işlerine Yardımcı Eleman, iş ilanları. Acil "ev işlerine yardımcı eleman arayan, ev işlerine yardımcı eleman arayanlar, ev işlerine yardımcı eleman ilanları, ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları, güncel ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları, ev işlerine yardımcı eleman aranıyor, ev işlerine yardımcı eleman iş ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.


Ev işlerine Yardımcı Eleman

Ev işlerinde haftaiçi yarım gün 1.500TL maaşla Eleman aranıyor.

gemilerde çalışacak personeller

Gemilerde çalışacak personeller


Gemilerde çalışacak personeller aranıyor.

Denizcilik; Uluslararası gemilerin makina mutfak güverte bölümlerinde kadrolu/ sözleşmeli personeller alınacaktır. Yeni başlayacak personellerimiz için kurs kayıtlarımız devam etmektedir. Anlaşmalı pansiyonumuz mevcuttur.
Şehir: İstanbul


Yeniisilanlari.com "gemi elemanı iş ilanları, gemi elemanı ilanları, acil gemi elemanı iş ilanları sayfası, gemi elemanı aranıyor, gemi elemanı iş ilanları sayfası".  İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


gemi elemanı, vasıfsız iş ilanı

Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan Personeller aranıyor.


Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan Personeller aranıyor.

DENİZCİLİK
YURT İÇİ ULUSLARARASI ÇALIŞAN;
YÜK, YOLCU, TANKER, RORO GEMİLERİNDE VE
ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK
VASIFLI VASIFSIZ BAY BAYAN PERSONELLER
Aranmaktadır.
Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Makinacı, Yağcı,
Elektrikçi, Kaynakçı, Tesisatçı, Mekanikçi,
Sıhhı Gemici ve Güverteciler aranmaktadır.
Tüm sosyal haklar mevcuttur.
SSK+Maaş+Prim+Kalacak Yer+Yeme İçme+
Sefer Başı Primler+6 Ayda 1 Maaş İkramiye
Türk bayraklı gemilerde (2500-3000-5000 TL) alınmaktadır.
Yabancı bayraklı gemilerde (1200-1500-3000 USD) arası
maaş verilmektedir.
Vasıflı Vasıfsız
T.C vatandaşı  olmak
17 ile 52 yaş arası
Seyehat engeli olmayan
Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz

Şehir: İstanbulpostaseriilan.com "gemi personeli arayan şirketler, gemi personeli iş ilanları, gemi personeli arayanlar eleman ilanları, gemi personeli aranıyor, gemi personeli alımı, gemi elemanı iş ilanları, gemi elemanı iş ilanı sayfası". Bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


pizza ustası arayanlar, pizza ustası ilanları, pizza ustası iş ilanları, pizza ustası arayan, pizza ustası aranıyor, pizza ustası iş ilan sayfası

Heybeliada’ya pizza ustası, garson aranıyor.


Heybeliada'ya pizza ustası, garson aranıyor.

Semt: Heybeliada l Şehir: İstanbulPostaseriilan.com "pizza ustası aranıyor, garson iş ilanları, pizza ustası iş ilanları, garson arayanlar ilan sayfaları". İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


kat hizmetleri elemanı aranıyor, kat hizmetleri elemanı iş ilanları, kat hizmetleri elemanı arayan, bulaşıkçı ilanları avrupa yakası, bulaşıkçı elemanı ilanları, bulaşıkçı iş ilanları sayfası

Bayan kat hizmetleri personelleri ve bay bulaşıkçı aranıyor.


Bayan kat hizmetleri personelleri ve bay bulaşıkçı aranıyor.

Acele Heybeliada Sosyal Tesislerine

-Deneyimli referanslı bayan kat hizmetleri personelleri alınacaktır. 8 saat maaş 1.720 TL+ AGİ+ Net SGK

-Deneyimli referanslı bay bulaşıkçı alınacaktır. 8 saat maaş 1.620 TL+ AGİ+ Net SGK

İlçe: Heybeliada  l   Şehir: İstanbulPostaseriilan.com "kat hizmetleri ilanları, kat hizmetleri elemanı, kat hizmetleri iş ilanları, bulaşıkçı iş ilanları, bulaşıkçı iş ilanları istanbul, İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhattabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.